Jeśli nie będziecie Państwo zadowoleni z zakupionych przedmiotów, możecie je Państwo wymienić lub zwrócić bez konieczności podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty otrzymania. Towary wymieniane lub zwracane nie mogą nosić śladów użytkowania i być w oryginalnym opakowaniu.

Wymieniany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem, na tubie (na której był nawinięty), najlepiej w oryginalnej folii. Organizacja transportu i pokrycie kosztów leżą w gestii Nabywcy, aczkolwiek jest możliwość skorzystania z usługi zorganizowania i pokrycia kosztów transportu przez nas - koszt takiej usługi to 50zł dla mniejszych dywanów i 100zł dla dywanów powyżej rozmiaru 230x330.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na pakowanie zwracanych produktów. Opakowanie powinno zabezpieczać produkt przed uszkodzeniem w transporcie. Radzimy również przyklejać wystające związane końcówki foli z dywanem „na płasko", a nie jak „cukierek". Wystające elementy opakowania (również folia!) są bowiem traktowane przez firmy kurierskie jako bryła wysyłanego produktu i mogę zwiększyć koszt transportu zwracanego produktu - dlatego należy je przykleić tak, by nie odstawały.

Wymianie i zwrotowi nie podlegają produkty nietypowe, sprowadzane i transportowane na specjalne zamówienie Klienta (np. nietypowe wymiary, obszycia itp.)

Sprzedawca gwarantuje zwrot wpłaconej kwoty za zamówienie najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania zwróconego towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Nabywcę lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu.

W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem (np. niewłaściwy wymiar, inny niż wskazany w opisie na stronie materiał itp.) dokonamy wymiany towaru na wolny od wad, obniżymy cenę lub dokonamy zwrotu pełnej kwoty zamówienia. Bardzo prosimy o pilne powiadomienia o otrzymaniu towaru niezgodnego z zamówieniem. Dzięki temu będziemy w stanie szybko naprawić nasz błąd. Informujemy jednocześnie, że wymiary dywanu podane są orientacyjnie i standardem jest ok. 5% różnicy w długości lub szerokości.

 

 

Wzór formularza odstąpienia od Umowy sprzedaży

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Data: ……………………………………………………

Adresat:

Dane teleadresowe:

CARPETS & MORE,
ul. Wiertnicza 169
02-952 Warszawa

email: biuro@carpetsandmore.pl

  1. : +48 22 112-01-39

Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:

………………………………………………………………………………………………………………………………….………………………………………..

Data odbioru Towaru: ……………………………………………………………………………………………………………………..….

Imię i nazwisko konsumenta: ………………………………………………………………………………………………………………………….…

Adres konsumenta: ……………………………………………………………………………………………………………………………………..……

………………………………….

Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)